Wizyta uczniów 3c w Radiu Białystok

Wizyta uczniów 3c w Radiu Białystok

W ramach praktyk geograficznych w przedsiębiorstwie usługowym, w tym roku szkolnym, maturzyści LOSM WSAP z klasy 3c, wraz z nauczycielką geografii Iwoną Zedlewską mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach zorganizowanych przez Radio Białystok.

Dziennikarz muzyczny oprowadził nas po budynku radia, przedstawił nam statystyki zatrudnienia w radiu, zaprezentował stanowiska pracy. Podziwialiśmy bibliotekę w której znajdują się liczne zbiory płyt Cd. Mieliśmy także możliwość obserwacji nagrania audycji muzycznej przez Zespół Kurpie Zielone. Na koniec naszej wizyty obserwowaliśmy pracę prezentera, który prowadził na żywo program w radiu.

Wizyta była niezwykle ciekawa, a zainteresowani uczniowie zadawali liczne pytania. Jestem przekonana, że Radio Białystok zyskało nowych stałych słuchaczy! 😉

Serdeczne podziękowania należą się dziennikarzowi Romanowi Kowalskiemu, który z niezwykłą pasją opowiadał o swojej pracy.
Radiu Białystok- Dziękujemy!

Opracowała: Iwona Zedlewska