Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 27 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla trzech klas uczniów kończących szkołę LOSM WSAP.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor szkoły Pan Andrzej Kryszeń, który podkreślił istotę i specyfikę nauki w szkole mundurowej. Następnie uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali świadectwa „z paskiem” oraz nagrody rzeczowe. Później wszyscy uczniowie mieli wręczone przez dyrekcję i wychowawców klas świadectwa ukończenia szkoły.

Kadeci klas trzecich przygotowali też prezentację, która była sentymentalną podróżą w przeszłość i uwzględniała najważniejsze wydarzenia, (które zapewne pozostaną na długo w pamięci wszystkich kadetów), z trzech lat nauki w szkole. Reakcja publiczności była spontaniczna i żywiołowa, a niekiedy wzbudzała uśmiech.

Ostatnim elementem uroczystości było spotkanie kadetów z wychowawcami w salach, gdzie wręczono im certyfikaty ukończonych szkoleń.

Mamy nadzieję, iż nasi uczniowie klas trzecich z łezką w oku będą wspominać lata spędzone w murach naszej szkoły. Życzymy Im powodzenia podczas egzaminów maturalnych!