Spotkanie kadetów LOSM WSAP  z Komendantem i Zastępcą  IV Komisariatu Policji w Białymstoku.

Spotkanie kadetów LOSM WSAP  z Komendantem i Zastępcą  IV Komisariatu Policji w Białymstoku.

Dnia 15.11.2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym Służb Mundurowych  WSAP w Białymstoku odbyło się spotkanie kadetów LOSM WSAP  z Komendantem i Zastępcą  IV Komisariatu Policji w Białymstoku. Podczas spotkania z młodzieżą mundurowi prelegenci omówili temat poprawy bezpieczeństwa i funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz działania profilaktyczne prowadzone przez policjantów. Uczniom w bardzo precyzyjny sposób został przedstawiony m.in. serwis internetowy   jak należy korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, programu Dzielnicowy bliżej nas, aplikacji Moja Komenda. Prelekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem a najwięcej pytań dotyczyło naboru i pracy w Policji, która została również przedstawiona przez Panów Komendantów.