Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 04 września 2017 r. w Auli Maius CN odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Dyrektor LOSM Andrzej Kryszeń przywitał prorektora Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku dr. Jacka Pietraszewskiego, grono nauczycielskie, rodziców, uczniów, pracowników szkoły oraz zgromadzonych gości.

Dyrektor szkoły przekazał uczniom i zebranym najważniejsze informacje związane z organizacją nowego roku szkolnego.

Następnie szef ds. wyszkolenia – Pan Leszek Słowicki przedstawił zasady wyszkolenia specjalistycznego kadetów łącznie z zaplanowanymi wyjazdami, a wicedyrektor ds. dydaktycznych – Pani Ewa Meyer omówiła najważniejsze założenia pracy dydaktyczno – wychowawczej na bieżący rok szkolny.

W przemówieniach poszczególnych gości oraz dyrektora nie zabrakło skierowanych do uczniów życzeń wytrwałości oraz satysfakcji z realizowania nowych zadań w nowym roku szkolnym