Opłatek przedstawicieli służb mundurowych

Opłatek przedstawicieli służb mundurowych

Dzięki współpracy z Komendą Miejską Policji w Białymstoku 14 grudnia 2018 r. w LOSM WSAP odbyło się spotkanie przedświąteczne dla przedstawicieli różnych formacji mundurowych.

Zaproszeni goście mogli obejrzeć pokaz musztry w wykonaniu naszych kadetów, a niewątpliwą atrakcją byli mali goście, czyli dzieci z przedszkola „Entliczek”, które współuczestniczyły w pokazie.  Przedszkolaki za odwagę otrzymały prezenty, które wręczyła pani podinspektor Aneta Bogut, naczelnik wydziału prewencji KMP w Białymstoku. Mali goście udali się następnie do sali, w której były przygotowane przez uczniów klasy drugiej  LOSM WSAP inne atrakcje tj.: ozdabianie świątecznych pierników, klejenie łańcuchów choinkowych, a następnie dekorowanie nimi przygotowanego drzewka. Dzieci miały też okazję, aby obejrzeć zajęcia kadetów z taktyki i techniki interwencji.

Natomiast licznie przybyli goście służb mundurowych wraz z duchownymi udali się na spotkanie „opłatkowe”, gdzie skosztowano wigilijnych przysmaków. W szkole panowała iście świąteczna atmosfera.

Dziękujemy gościom za przybycie a młodzieży za zaangażowanie w przygotowanie imprezy.