Obóz militarno-proobronny w Czerwonym Borze w ośrodku szkolenia GROM

Obóz militarno-proobronny w Czerwonym Borze w ośrodku szkolenia GROM

W dn. 18-27.08.2018r. Kadeci LOSM WSAP wzięli udział w obozie militarno-proobronnym w Czerwonym Borze w ośrodku szkolenia GROM. Przeszli szkolenia z maskowania, topograficzne, strzeleckie, wysokościowe. Zajęcia w terenie tj. budowa szałasu pod okiem Navala, szkolenie z okopywania się oraz organizacji wart, ćwiczenia z samoobrony także zapoznanie z taktyką zieloną oraz czarną (killing house wejście i wyjście). Ostatniego dnia odbyła się pętla taktyczna w której najlepszy czas osiągnął pluton Alpha, pod dowództwem kadeta NESTEROWICZA z naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie https://www.facebook.com/Liceum-Ogólnokształcące-Służb-Mundurowych-WSAP-w-Białymstoku-948033531990542/