Obóz KRAV MAGA „Kompania Braci”

Obóz KRAV MAGA „Kompania Braci”

Od dnia 30.06.2015r do dnia 11.07.2015r odbył się obóz KRAV MAGA „Kompania Braci” w Dziwnowie. Mieliśmy tam różnego rodzaju zajęcia z elementami KRAV MAGA, oraz obrony przed napadami z uzbrojeniem lub bez. Zajęcia były prowadzone przez instruktorów z Polski i zagranicy. Treningi były ciekawe, a każdego dnia można było spodziewać się czegoś innego. Jednym z wielu najciekawszych elementów tego obozu było nurkowanie, które również odbyło się pod okiem najlepiej wykwalifikowanych nurków. Prawdziwym organizatorem i guru obozu był Pan Robert Jędrzejewski z Kalisza Pomorskiego. Oprócz intensywnego i fachowego szkolenia mieliśmy czas na zwiedzanie Dziwnowa i okolic, kąpiel w morzu, jedzenie najlepszej grochówki na świecie u Pana Andrzeja w „Barze Pod Spadochronem” za wspaniałe wyżywienie należą się Pani Lili i  Panu Andrzejowi szczególne podziękowania. Droga powrotna to Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Malbork, Szczytno, Pisz, w upragnionej szkole byliśmy około 17.00 dnia 11.07.2015. Już zaklepaliśmy sobie miejsce na obozie w przyszłym roku 🙂