Obóz Fundacji NIEZAPOMNIANI

Obóz Fundacji NIEZAPOMNIANI

Po dwutygodniowym pobycie na obozie militarnym zorganizowanym przez Fundację Niezapomniani powróciła grupa naszych kadetów.

Powrócili jak to się mówi w żargonie sportowym z tarczą , nie ma się czego wstydzić ,a wprost przeciwnie.

Jako szkoła LOSM stanowiliśmy najmniejszą grupę uczniów na obozie.

Tym bardziej szacun dla kadetów i ich nienaganną postawę na obozie.

Kadet: Okuniewski, Lewicki, Sztrom zostali wyróżnieni za pełnienie roli dowódców plutonów  otrzymując Legitymację Grom Group. Na cztery plutony – trzema dowodzili kadeci naszej szkoły.

W plutonie Charlie (drużyna pierwsza) dowódcą był kadet Sztrom a  znajdował się w niej także kadet  Nowacki otrzymała kubek Grom challenge za najlepszy czas w biegu 15 kilometrowym z zadaniami, a na drugim miejscu w tejże konkurencji kadet Lewicki otrzymał nagrodę w postaci kominiarki sił specjalnych. Czapkami z napisem Grom Group zostali nagrodzeni kadet Castano oraz kadet Lewicki. Drużyna reprezentacyjna LOSM składająca się z kadetów Smyka,  Nesterowicza, Okuniewskiego oraz Lewickiego zajęła trzecie miejsce w pokonywaniu toru przeszkód na czas a jednocześnie NAJLEPSZE MIEJSCE ZE SZKÓŁ  MUNDUROWYCH Z BIAŁEGOSTOKU – jest się czym pochwalić!

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie Państwo na https://www.facebook.com/Liceum-Ogólnokształcące-Służb-Mundurowych-WSAP-w-Białymstoku-948033531990542/