Chociaż za oknami nie mamy śniegu, to nastrój świąteczny w LOSM już zagościł!

Chociaż za oknami nie mamy śniegu, to nastrój świąteczny w LOSM już zagościł!

6 grudnia 2017 r.- w dniu świętego Mikołaja, klasa III C LOSM i klasa I ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO w Białymstoku wspólnie zorganizowały spotkanie mikołajkowe. Dzięki pełnemu zaangażowaniu zebranych, było to radosne wydarzenie wprowadzające wszystkich w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Przy dźwięku polskich kolęd jedną z atrakcji było wspólne malowanie i wykonywanie ozdób choinkowych. Dodatkowo, kadeci klasy III c zaprezentowali się w mundurach i pokazali młodszym kolegom musztrę wojskową oraz wspólnie wykonywano pompki. Na twarzach dzieci można było zauważyć entuzjazm i radość.

Jak co roku odwiedził  nas Święty Mikołaj, który obdarował najmłodszych uczniów wspaniałymi prezentami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie:

https://www.facebook.com/Liceum-Ogólnokształcące-Służb-Mundurowych-WSAP-w-Białymstoku-948033531990542/