Home » Dokumenty

Zasady rekrutacji:

1. Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji należy składać w sekretariacie szkoły – dziekanacie WSAP (piętro 1, pokój nr 221C)
  2. W procesie rekrutacji do klasy pierwszej wymagane są następujące dokumenty:
    • podanie o przyjęcie do szkoły – formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie  liceumwsap.pl
    • świadectwo ukończenia gimnazjum,
    • zaświadczenie z wynikami egzaminu przeprowadzonego w ostatnim roku nauki w gimnazjum,
    • inne dokumenty potwierdzające osiągnięcia lub uprawnienia kandydata,
    • dwie fotografie paszportowe (podpisane ołówkiem na odwrocie imieniem i nazwiskiem).
    • karta zdrowia (po ukończenia gimnazjum, z chwilą potwierdzenia przez kandydata chęci nauki w szkole),
  3. Do klasy programowo wyższej lub w trakcie roku szkolnego uczniowie – po złożeniu podania – mogą zostać przyjęci, jedynie za zgodą Dyrektora. Wymagane dokumenty, potwierdzające dotychczasowe kształcenie, są przekazywane ze szkoły, w której uczeń rozpoczął naukę wraz z Zawiadomieniem o przekazaniu ucznia.